jsme tu pro vás

Návod k aplikaci dočasného tetování

Návod k aplikaci dočasného tetování

 

Před aplikací musí být kůže suchá a hladká (bez záhybů a krabacení), očištěná od případných nečistot, make-upu, krému. Připravte si navlhčený vatový tampon, hadřík nebo houbičku.

  • Odlepte ochrannou průhlednou fólii. Po odstranění fólie je obtisk připravený k aplikaci, na dotek je lehce lepivý.
  • Přilepte obtisk obrázkem na vybrané místo na těle (zadní stranou s návodem nahoru), nejlépe na první pokus, posun by jej mohl poškodit.
  • Namočeným vatovým tampónem či hadříkem navlhčete přitisknutou tetovačku na těle. Papír se musí dostatečně provlhčit, aby se lepidlo v tetování aktivovalo. Hadřík můžete podržet 20-30 vteřin na tetovačce, můžete lehce přitlačit.
  • Opatrně odlepte růžek tetování a zkontrolujte, jestli je správně přichycené na pokožce. Pokud ano, jemně odloupněte svrchní papír. Pokud ne, ještě vyčkejte a zkontrolujte, zda jste postupovali správně, případně znovu navlhčete tetování. U správně aplikovaného tetování papírek sklouzne snadno téměř sám.
  • Pár minut vyčkejte, než tetování úplně zaschne.

Doporučení: Tetovací obtisky HAPPY CHAKRA nalepte do oblasti příslušející jednotlivým čakrám na přední nebo zadní stranu těla. Symbol 1.čakry umístěte na zadní stranu těla, co nejníže křížové kosti. Symbol 6.čakry umístěte mezi obočí nebo kdekoli na těle. Symbol 7.čakry nalepte na zadní stranu těla mezi 4.a 5.čakru, kde pracuje stejně dobře, jako by byl umístěn na vrchu hlavy.

Tetování vydrží na těle při běžné hygieně obvykle 5-8 dní, záleží na typu pokožky a zacházení. Doporučujeme aplikovat obtisky alespoň po dobu jednoho měsíce a současně provádět další metody harmonizace čaker.

Odstranění tetování: Na ubrousek naneste dětský olejíček, odličovací přípravek s olejem nebo alkohol a setřete obtisk. Po odstranění pokožku umyjte, případně namažte krémem.

Upozornění: tetování jsou netoxická a bezpečná, ale obecně nejsou vhodná pro děti do tří let, těhotné a kojící ženy. Dále není vhodné aplikovat tetování na velmi citlivou, podrážděnou či spálenou kůži a lepit je těsně k očím. Nedoporučujeme používat při přecitlivělosti či alergii na lepidla.